Potrebujete poradiť? Volajte 777 601 109

Brunswick.cz

Pozdvihnite rodinnú zábavu na najvyššiu možnú úroveň s pomocou systému pre mantinelový bowling Pinball Wizard. Mantinelové zábradlie žľabov, ktoré môže byť podľa úrovne hráča vysunuté alebo zasunuté, umožňuje hrať bowling celej rodine pohromade. Pokiaľ vo svojom centre nainštalujete systém Pinball Wizard spolu zo sieťovým riadiacim systémom, budú hráči môcť určiť kto potrebuje využiť mantinely a kto nie.

 • Automatický režim riadený z pultu recepcie alebo priamo z terminálov pre hráčov, podporuje ovládanie podľa jednotlivých hier.
 • Automatický režim integrovaný do systému riadiacej siete centra podporuje ovládanie podľa jednotlivých hráčov. Takže mantinelové zábradlie žľabov môže byť vysunuté, keď hrajú deti a zasunuté, keď hrajú dospelí.
 • Manuálny režim umožňuje využitie vysoko kvalitného, a cez to všetko ekonomického mantinelového bowlingu.
 • Zariadenie môže byť nainštalované s dráhovým systémom od ktoréhokoľvek výrobcu.
 • Tridsať vysoko odolných kovových držiakov na každej strane (60 na dráhu) poskytuje maximálnu životnosť zariadenia.
 • Integrovaný bezpečnostný systém poskytuje v automatickom režime trvalú ochranu hráčov.

Bankshot

 • mantinely pre deti s manuálnym vysúvaním

Posuňte svoju skúsenosť s Cosmic Bowling® na vyššiu úroveň nadšenia a zábavy pomocou farieb, svetiel a akcie osvetľovacieho systému Lightworx.

Lightworx™ integruje LED svetla do vyvýšených deliacich líšt dráh a poskytuje intenzívnejšie svetelné a farebné efekty ako ostatné systémy. Počítačom riadený systém Lightworx je jednoduchý na použitie a ľahko sa programuje. Systém aktivuje prednastavené svetelné efekty a sekvencie, ktoré vhodne doplňujú váš hudobný program.

 • Viacfarebné svetelné moduly integrované do deliacich líšt dodajú prostrediu vášho bowlingového centra pohyb radom pulzujúcich svetiel.
 • 10 prednastavených programov svetiel vytvorí stále sa meniace vizuálne efekty.
 • 3 sekvencie pre zladenie s vaším výberom hudby.
 • Kombinácie prednastavených programov a sekvencií ponúkajú nekonečný výber efektov.
 • 20 LED modulov integrovaných do vyvýšených deliacich líšt dráh poskytuje jasnejšie a intenzívnejšie osvetlenie

lanes lane-accessories division

 

Osvetľovacie a ozvučovacie systémy Brunswick Cosmic Bowling boli nainštalované vo viacerých centrách po celom svete než akýkoľvek iný zábavný systém. Tieto systémy, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre použitie v prostredí bowlingových centier, sú starostlivo prepracované tak, aby pomocou inteligentného príslušenstva, oslňujúcich špeciálnych efektov a prvotriedneho Hi-Fi ozvučenia vytvárali viac nadšenia a zábavy. Premena vášho centra v atraktívne miesto zábavy vám otvorí prístup do nových segmentov trhu, siahajúcich od párty pre deti a špeciálnych príležitostí až po dospievajúcu mládež a mladšie generácie dospelých - dnes vôbec najrýchlejšie rastúci segment návštevníkov bowlingu. Je to perfektný spôsob ako zvýšiť návštevnosť a príjmy centra v obdobiach s tradične nízkou návštevnosťou. Za účelom rozvíjania a rozšírenia tejto lukratívnej skúseností spoločnosť Brunswick neustále aktualizuje prostredie Cosmic Bowling najnovšími technológiami osvetlenia a ozvučenia. Osvetľovacie a ozvučovacie systémy Cosmic Bowling sú k dispozícii v príplatkových ale aj ekonomických zostavách. Tento prístup umožňuje vytvorenie takého zábavného prostredia vo vašom bowlingovom centre, ktoré zodpovedá vašim špecifickým potrebám a možnostiam vášho rozpočtu.


OSVETLOVACIE SYSTÉMY:

Pokročilé programovacie možnosti vám umožnia vytvárať jedinečné efekty, ktoré vaši návštevníci nikde inde neuvidia. Osvetľovacie systémy Cosmic Bowling vám dávajú maximálne možnosti riadenia osvetlenia – komplexný a jednoducho ovládateľný systém. K dispozícii sú v prevedení Ultra, Enhanced a Basic Cosmic. Brunswick taktiež pripraví špeciálne zostavy prispôsobené špecifickým potrebám vášho bowlingového centra.

SYSTÉMY OZVUČENIA:

Tieto systémy sú špeciálne vyvinuté pre prostredie bowlingových centier a poskytujú vysoko kvalitný Hi-Fi zvuk zodpovedajúci sofistikovanému systému osvetlenia Cosmic Bowling. Ozvučovacie systémy Cosmic Bowling poskytujú tiež výhodu tzv. zónového "pagingu" (možnosť rôznych zvukových efektov v rôznych zónach bowlingového centra). K dispozícii sú v príplatkových ale aj v ekonomických verziách, ktoré umožňujú prispôsobenie vašim špecifickým potrebám.

Video systémy:

Pokročilá technológia ponúka maximálne možnosti video prezentácií. S pomocou video systému Cosmic Bowling môžete rozšíriť možnosti vášho bowlingového centra o programovanie interaktívneho videa, svetelné efekty a reklamu.

Posuňte svoji zkušenost s Cosmic Bowling® na vyšší úroveň nadšení a zábavy pomocí barev, světel a akce osvětlovacího systému Lightworx.

Lightworx™ integruje LED světla do vyvýšených dělících lišt drah a poskytuje intenzivnější světelné a barevné efekty než ostatní systémy. Počítačem řízený systém Lightworx je jednoduchý na použití a snadno se programuje. Systém aktivuje přednastavené světelné efekty a sekvence, které vhodně doplňují váš hudební program.

 • Vícebarevné světelné moduly integrované do dělících lišt dodají prostředí vašeho bowlingového centra pohyb řad pulzujících světel.
 • 10 přednastavených programů světel vytvoří stále se měnící vizuální efekty.
 • 3 sekvence pro sladění s vaším výběrem hudby.
 • Kombinace přednastavených programů a sekvencí nabízí nekonečný výběr efektů.
 • 20 LED modulů integrovaných do vyvýšených dělících lišt drah poskytuje jasnější a intenzivnější osvětlení

lanes lane-accessories division

 

{youtube}JyRzKqgiHD8{/youtube}

{youtube}iCDZCFQo8Mk{/youtube}

 

 

 

 

 

 

Podnikajte z Brunswickom - Vaša istota!

Spoločnosť Brunswick vyvinula celú radu doplnkovej výbavy pre dodanie profesionálneho vzhľadu vášmu bowlingovému centru. Jeho dizajn vám pomôže zvýšiť príjmy pomocou vzrušujúceho, moderného image, ktoré bude budiť závisť u vašej miestnej konkurencie.

Zábavná sieť Brunswick:

prináša novú dimenziu zábavy a marketingových možností do nášho odvetvia.

 • Hudebné videa
 • Interné propagačné videa
 • Zobrazovanie správ na obrazovke
 • Príjem z reklamy externých inzerentov

To všetko, spočítané a podčiarknuté, robí zo zábavnej siete Brunswick prelomový produkt v odvetví bowlingového priemyslu.

Dekoratívne panely Lanescape™ Maskovacie jednotky:

Tieto krycie panely pozadia rozjasnia vaše centrum explóziu farieb a vzrušenia. K dispozícii je buď štandardná grafika Brunswick alebo je možné pre vás vytvoriť váš vlastný jedinečný dizajn. Brunswick vytvorí dekoratívne panely tak, aby vhodne doplnili nový štýl a dekor vášho modernizovaného bowlingového centra.

Osvetľovacie a ozvučovacie systémy Cosmic Bowling®:

Osvetľovacie a ozvučovacie systémy Cosmic Bowling vytvoria vo vašom centre výbušné prostredie plné intenzívnych farieb, hudby a pohybu, ktoré vaši zákazníci nenájdu nikde inde. Technológia zabudovaná do týchto systémov vám dáva maximálnu možnosť kontroly a programovania – komplexný a jednoducho ovládateľný systém, ktorý bol vyvinutý pre prostredie bowlingových centier. Osvetľovacie a ozvučovacie systémy Cosmic Bowling sú k dispozícii v príplatkových ale aj v ekonomických verziách, podľa potrieb modernizácie vášho centra.

 

OSVETĽOVACÍ SYSTÉM DELIACICH LÍŠT LIGHTWORX™:

Pridajte vášmu centru farby, svetlá a akcia pomocou osvetľovacej technológie Lightworx™. Lightworx™ môže byť integrovaná do vyvýšených deliacich líšt a pomocou prednastavených svetelných efektov a sekvencií vhodne dopĺňa váš výber hudby. Atraktívne pre komerciu.

BOWLING S MANTINELMY PRE DETI PINBALL WIZARD™:

 Pre neprerušovanú zábavu celej rodiny môže byť ochranné nárazníkové zábradlie žľabov automaticky vysunuté alebo zasunuté. Systém Pinball Wizard™ môže byť programovaný z centrálneho pultu alebo integrovaný do počítačovej siete centra, čo umožní jeho ovládanie jednotlivými hráčmi. Pinball Wizard je tiež k dispozícii v ekonomickej manuálnej verzii. Vaše deti budú s vami radi súperiť - budú totiž z týmito mantinelmi vždy úspešní a stanú sa vašim rovnocenným súperom!

Stroje na údržbu dráh:

 • Phoenix Lite                
 • A 22
 • ENVOY - novinka ! Batérie + kábel
 • Phoenix Lite LT4  pre malá centra - nová modernizovaná

 

Pre viac informácií volajte svojho predajcu 00420 777 601 302

* S výnimkou obrázkov a materiálov chránených autorským právom.

Dokumenty

KONTAKTNÉ ÚDAJE

BOWLING CZ spol. s r. o.
Vlásenice 14
393 01 Pelhřimov

Telefón: +420-777-601-302
Email: