Potrebujete poradiť? Volajte 777 601 109

Brunswick.cz

povrch dráh pro lanePatentovaná značka a zvýraznené línie dosiek, odolná a monolitná konštrukcia zo syntetickej fenolovej živice, celoplošný lesk a doživotná záruka na delamináciu robia z dráhy Pro Lane vysoký štandard v celom bowlingovom priemysle. Vzhľad prírodného dreva dodá vášmu centru skvostný image. Systém jeho cieleného marketingu vylepší dosahované skóre a prispieva k tomu, že sa k vám budú zákazníci radi vracať.

  • Zvýraznené línie dosiek sú inovačným prvkom, ktorý vytvára zóny pre lepšie zacielenie gule.
  • Striedajúce sa svetlé a tmavé dosky po celej dĺžke dráhy poskytujú hráčom podporu pre zamierenie a pridajú každému bowlingovému centru na kráse a skvostnom vzhľade.
  • Značky v zadnej časti dráhy, exkluzivita Brunswicku, pomáhajú hráčom vylepšiť skóre tým, že im umožní stanoviť bod zlomu zatočenia gule podľa podmienok na dráhe a premieňať "spare".
  • Široké nábehy s texturovaným povrchom odstraňujú špáry z oblasti sklzu a poskytujú konzistentné podmienky pre sklz a väčšiu istotu hráča pri každom hode. Lesklá povrchová úprava dráhy, pripravovaná s ohľadom na systém Cosmic, siaha od rozbežiska až po základňu kolkov a je najjasnejším a najtrvanlivejším lesklým povrchom dráhy v celom bowlingovom odvetví.
  • Základová doska pre kolky s proti sklzovou úpravou povrchu -pindeck, znižuje možnosť posunutia kolkov a tak prispieva k dosiahnutiu väčšieho skóre.
  • Celoživotná záruka na delamináciu vám poskytuje potrebnú kvalitu a istotu.
  • Dráhový systém Pro Lane je vyvinutý tak, aby ho bolo možné jednoducho inštalovať kedykoľvek v priebehu roka bez nutnosti uzavretia centra.

povrch dráh pro lane

TEXTUROVANÝ POVRCH NÁBEHU

Nový texturovaný povrch nábehu od spoločnosti Brunswick ponúka výhody a vizuálnu príťažlivosť dreveného rozbežiska s trvanlivosťou syntetického rozbežiska. Behom výrobného procesu je v priebehu vytvrdzovania melanínového povrchu panelu rozbežiska Pro Lane alebo Anvilane priamo do melanínu vtlačený hrubý separačný papier. Tento papier obtlačí do melanínu ideálne kontúry a vytvorí tak textúru, ktorá je nádhernou replikou rozbežiska z prírodného dreva. Výsledok – textúrované syntetické rozbežisko, ktoré nielen že vyzerá ako tradičné drevené rozbežisko, ale poskytuje aj jeho vlastnosti hráčom všetkých vekových skupín a úrovní.

Teraz je táto úprava dodávaná štandardne pri všetkých nákupoch kompletov dráh Pro Lane.

 

 

 

 

 

CHARAKTERISTIKA

KONŠTRUKCIA

Monolitná konštrukcia zo syntetickej fenolovej živice, hrúbka 1,11 cm (7/16").

ROZBEŽISKO

Šírka panelu 152,40 cm (60") eliminuje špáry v oblasti sklzu hráča; texturovaný povrch poskytuje konzistentné podmienky sklzu.

ZÁKLADNE PRE KUŽELKY- PINDECK

Proti sklzová úprava povrchu redukuje sklz kolkov mimo rozsah.

"GLOW IN THE DARK"

Patentovaný celoplošný lesk dráhy.

ZÁRUKA

Celoživotná záruka proti delaminácii dráhy a výrobným chybám.

INTEGROVANÉ GRAFICKÉ EFEKTY

Patentovaný dizajn zo striedajúcimi sa svetlými a tmavým doskami s prirodzeným vzhľadom javorového dreva. Každá piata doska je zvýraznená pozdĺžnymi čiarami.

ZNAČENIE

Patentované značky v zadnej časti dráhy a zvýraznené línie dosiek poskytujú presnosť pre tréning a umiestenie bodu zlomu zatočenia gule.

ÚDRŽBA

Nízke nároky na údržbu. Nie je potrebný žiadny program obnovy alebo opravy povrchu. Jednoduché olejovanie a čistenie.

ŽĽABY

Bez údržbová konštrukcia z PVC.

VRACANIE GUULÍ

Stojan až pre 12 gulí, permanentne mazaný dopravník s pozitívnym zdvihom, zabudované resetovacie tlačidlo a sušič rúk, k dispozícii v mnohých kontrastných farbách, možnosť pridania spodného regálu pre 4, 6 alebo 8 ďalších gulí.

DELENIE DRÁH -TERAZ V PREVEDENÍ GID

s prípravou pre osvetľovací systém.

ZAKRYTOVANIE- TERAZ V PREVEDENÍ GID

Pevná konštrukcia z trvanlivého PVC. Ľahko odnímateľné, čo umožňuje jednoduchý prístup ku dráhe vracaniu gulí bez použitia náradia.

ČIARA PREŠĽAPU

Infračervená technológia monitorovania prešľapu Tel-e-foul® - kompatibilná zo všetkými hlavnými systémami sledovania skóre, ľahko nastaviteľná pomocou vlastnej diagnostiky, uloženie na pružinách k tlmeniu vibrácií, napájanie 100, 115 alebo 230 voltov.

 

Spoločnosť Brunswick sa cíti byť zaviazaná k neustálemu zlepšovaniu svojich výrobkov. V dôsledku toho podliehajú všetky špecifikácie zmenám.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

BOWLING CZ spol. s r. o.
Vlásenice 14
393 01 Pelhřimov

Telefón: +420-777-601-302
Email: