Potrebujete poradiť? Volajte 777 601 109

Brunswick.cz

Firma Bowling CZ spol. s r.o. poskytuje servis podľa priania klienta, skladom všetky originálne náhradné diely a komponenty pre technológiu bowling s termínom dodania do 24 hodín, prípadne osobný odber podľa predchádzajúcej dohody.

Príjazd mechanika na vyžiadanie:

  •  do 24 hodín
  •  nad 24 hodín
  •  tel. konzultácie sú samozrejmosťou + online riešenie sftw. problémov v rámci daných možností

Firma Brunswick ukončila spoluprácu s technikom Ralfom Gaberom, ktorý už nepracuje ako pre f. Brunswick tak pre f.Bowling CZ. Nemá oprávnenie f.Brunswick sa prezentovať ako servisný mechanik Brunswick technológie ani ponúkať ďalšie služby.

Centrá v ČR a SR, dostali list s ponukou ND pre stroje GSX, ktoré nie sú originály f.Brunswick a f.Brunswick a f.Bowling CZ sa od týchto dielov dôrazne dištancuje. Ďalšie informácie poskytneme telefonicky.

Servisný mechanik:  Karel  Kopecký   tel. +420 602262925   pre stroje 

Servisný mechanik: Robert Martínek  tel. +420 777815338   pre stroje + modernizácie centier


Hore uvedený mechanici majú certifikát f.Brunswick ako autorizovaný mechanici, ktorý sa pravidelne zúčastňujú povinných školení, ktoré usporadúva firma Brunswick. Na vyžiadanie klienta pri zmene personálu poskytujeme zaškolenie nových mechanikov priamo v centre!

Dôrazne varujeme centra pred plagiátmi náhradných dielov, ktoré sa začali predávať v ČR. Diely sú vyrobené z pochybných materiálov, teda je výrazne znížená ich životnosť a čo je horšie môže dôjsť k poškodeniu ďalších dielov v stroji!!!!!!!

Firmy - mechanici, ktorý nemajú certifikáciu f.Brunswick alebo im bola táto licencia odobraná, nie sú certifikovanými mechanikmi f.Brunswick. Pre ďalšie info. volajte f.Bowling CZ

Záručný servis

Každá objednávka doručená do 12 hodín bude vybavená ešte v ten deň, zákazník tovar dostane v nasledujúci pracovný deň. Po 12 hodine prijatá objednávka bude spracovaná v nasledujúci pracovný deň. Klient je vždy ešte v ten deň informovaný o stave jeho objednávky, vrátane čísla zásielky a ceny za objednaný tovar.

Všetky centrá inštalované firmou Bowling CZ majú k dispozícii set náhradných dielov, vrátane elektroniky.

Elektronické diely servis

  • sú opravované servisnými technikmi v ČR. Na opravu získate 6 mesačnú záruku.
  • výmenným spôsobom, tzn. zákazník nahlási poškodený elektr. diel a dostane ihneď diel iný, čím sa minimalizuje doba čakania príp. pozastavenie dráhy. Vzhľadom k tomu, že továreň firmy Brunswick je v Maďarsku, tým zaručujeme veľmi jednoduchú dostupnosť strojových náhradných dielov.

Pozáručná oprava

klient si môže vybrať buď variantu výmenného systému z HU alebo nižšie uvedený systém opravy v ČR.

Najviac využívaná našimi klientmi je oprava v servisnom tíme v ČR, ktorý el. diel opraví a ten konkrétny diel vráti klientovi opravený späť. Je len na klientovi, ktorú variantu si zvolí. Netýka sa všetkých elektronických dielov - jedná sa o PCB CPU NEXGEN, HV board NEXGEN, Ball detect a iné.- pre ďalšie informácie volajte 777601302. Výhoda: osobný prístup a rýchlosť opravy.

V prípade núdze disponuje f.Bowling CZ základnými elektronickými dielmi a je schopná ich k zákazníkovi oproti zloženiu depozitu (= hodnota dielu) zapožičať.

Pozáručný servis:

Rovnaký systém ako u záručného servisu. V oboch prípadoch objednávky odoslané od zákazníka do 12 hodín sú vybavené ešte v ten deň a doručené deň nasledujúci tzn. do 24 hodín

Všetky objednávky sú zasielané špedičnou firmou s termínom dodania 24 hod, pokiaľ je objednávka zasielaná z HU továrne tak s doručením max. do 48 hodín, od potvrdenia objednávky, alebo do 24 hod. pokiaľ sa stroj nachádza v nefunkčnom stave.

TERAZ NA SLOVENSKO dodávky do 24 hodín!!! Pri objednávke do 12 hodín stačí nahlásiť túto požiadavku a druhý deň zásielku dostanete!!!

Stav svojej objednávky si môže klient sledovať cez internet.

Ponúkame pravidelné prehliadky technológie - podľa priania a požiadavky klienta

Tel. konzultácie sú samozrejmosťou. V rámci daných možností centra ponúkame online opravu cez TEAM VIEWER.

Viac nižšie certifikácie mechanikov:

Dokumenty

KONTAKTNÉ ÚDAJE

BOWLING CZ spol. s r. o.
Vlásenice 14
393 01 Pelhřimov

Telefón: +420-777-601-302
Email: