Potrebujete poradiť? Volajte 777 601 109

Brunswick.cz

ZPÔSOBY DOPRAVY

 • PPL

  Doručenie v pracovných dňoch medzi 9 - 18 hod. Presný čas nie je možné ovplyvniť, odporúčame nechať si zásielku zaslať napr. do zamestnania. V deň expedície Vám bude zaslaný email s číslom balíka a dátumom doručenia. Informácie o zaslanom balíku je možné získať na www.ppl.cz. Pokiaľ je objednávka odoslaná do 12 hod odchádza zásielka v deň zaslania objednávky, doručenie je v nasledujúci deň. Pokiaľ je zásielka odoslaná v piatok termín doručenia je prvý pracovný deň po víkende tzn. pondelok. Zásielky na Slovensko je možné zaslať do 24 hod za malý príplatok.

 • OSOBNÝ ODBER

  Prevádzková doba: Po - Pia: 08:00 - 17:00 po predchádzajúcej dohode.

  Adresa:

  BOWLING CZ spol s r.o.
  Vlásenice 14
  393 01 Pelhřimov
  E-mail:
  Tel.: +420777601302,+420 777601109 +420 777 601102

 • PPL - DHL

  Zásielky na Slovensko doručujeme prostredníctvom PPL. Na slovenskej strane je zásielka odovzdaná prepravnej firme DHL, ktorá ju doručí klientovi. Doba dodania na Slovensko je cca 3 pracovné dni, alebo do 24 hodín. Zákazníci na Slovensku majú rovnaké podmienky ako klienti v ČR. Platba vopred na účet vedený na Slovensku alebo platba na dobierku. Nová služba do SK!

ZPÔSOBY PLATBY

 • BANKOVÝM PREVODOM - PROFORMA

  Platba bankovým prevodom - platíte cenu tovaru + prepravu (podľa váhy tovaru). Po odoslaní objednávky Vám obratom zašleme údaje pre prevedenie platby (číslo účtu, variabilný symbol a sumu). Pre zákazníkov zo Slovenska - platba v EUR na náš účet vedený na Slovensku. O priebehu vybavovania objednávky Vás budeme informovať na Vašu emailovú adresu po uhradení platby.

 • DOBIERKOU

  Platba dobierkou - hradíte prepravcovi cenu tovaru + prepravu (podľa váhy tovaru) + dobierkové 20,- Kč pre ČR, 40,- Kč pre SK + 21% DPH. O priebehu vybavovania objednávky Vás budeme informovať na Vašu emailovú adresu.

 • PRE KLIENTOV NA SK

  Pre zákazníkov zo Slovenska ponúkame možnosť platby vopred v EUR priamo na náš účet vedený na Slovensku alebo dobierkou, ktorá je vybraná prepravcom v EUR. Po odoslaní objednávky Vám obratom zašleme údaje pre prevedenie platby vopred (číslo účtu, variabilný symbol a sumu). O priebehu vybavovania objednávky Vás budeme informovať na Vašu emailovou adresu. Novinka - možnosť dodania do 24 hodín!!!!!Pokiaľ ste platcovia DIC SK, uveďte ho prosím do objednávky.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

BOWLING CZ spol. s r. o.
Vlásenice 14
393 01 Pelhřimov

Telefón: +420-777-601-302
Email: