Potrebujete poradiť? Volajte 777 601 109

Brunswick.cz

Podnikajte z Brunswickom - Vaša istota!

Spoločnosť Brunswick vyvinula celú radu doplnkovej výbavy pre dodanie profesionálneho vzhľadu vášmu bowlingovému centru. Jeho dizajn vám pomôže zvýšiť príjmy pomocou vzrušujúceho, moderného image, ktoré bude budiť závisť u vašej miestnej konkurencie.

Zábavná sieť Brunswick:

prináša novú dimenziu zábavy a marketingových možností do nášho odvetvia.

  • Hudebné videa
  • Interné propagačné videa
  • Zobrazovanie správ na obrazovke
  • Príjem z reklamy externých inzerentov

To všetko, spočítané a podčiarknuté, robí zo zábavnej siete Brunswick prelomový produkt v odvetví bowlingového priemyslu.

Dekoratívne panely Lanescape™ Maskovacie jednotky:

Tieto krycie panely pozadia rozjasnia vaše centrum explóziu farieb a vzrušenia. K dispozícii je buď štandardná grafika Brunswick alebo je možné pre vás vytvoriť váš vlastný jedinečný dizajn. Brunswick vytvorí dekoratívne panely tak, aby vhodne doplnili nový štýl a dekor vášho modernizovaného bowlingového centra.

Osvetľovacie a ozvučovacie systémy Cosmic Bowling®:

Osvetľovacie a ozvučovacie systémy Cosmic Bowling vytvoria vo vašom centre výbušné prostredie plné intenzívnych farieb, hudby a pohybu, ktoré vaši zákazníci nenájdu nikde inde. Technológia zabudovaná do týchto systémov vám dáva maximálnu možnosť kontroly a programovania – komplexný a jednoducho ovládateľný systém, ktorý bol vyvinutý pre prostredie bowlingových centier. Osvetľovacie a ozvučovacie systémy Cosmic Bowling sú k dispozícii v príplatkových ale aj v ekonomických verziách, podľa potrieb modernizácie vášho centra.

 

OSVETĽOVACÍ SYSTÉM DELIACICH LÍŠT LIGHTWORX™:

Pridajte vášmu centru farby, svetlá a akcia pomocou osvetľovacej technológie Lightworx™. Lightworx™ môže byť integrovaná do vyvýšených deliacich líšt a pomocou prednastavených svetelných efektov a sekvencií vhodne dopĺňa váš výber hudby. Atraktívne pre komerciu.

BOWLING S MANTINELMY PRE DETI PINBALL WIZARD™:

 Pre neprerušovanú zábavu celej rodiny môže byť ochranné nárazníkové zábradlie žľabov automaticky vysunuté alebo zasunuté. Systém Pinball Wizard™ môže byť programovaný z centrálneho pultu alebo integrovaný do počítačovej siete centra, čo umožní jeho ovládanie jednotlivými hráčmi. Pinball Wizard je tiež k dispozícii v ekonomickej manuálnej verzii. Vaše deti budú s vami radi súperiť - budú totiž z týmito mantinelmi vždy úspešní a stanú sa vašim rovnocenným súperom!

Stroje na údržbu dráh:

  • Phoenix Lite                
  • A 22
  • ENVOY - novinka ! Batérie + kábel
  • Phoenix Lite LT4  pre malá centra - nová modernizovaná

 

Pre viac informácií volajte svojho predajcu 00420 777 601 302

* S výnimkou obrázkov a materiálov chránených autorským právom.

Dokumenty

KONTAKTNÉ ÚDAJE

BOWLING CZ spol. s r. o.
Vlásenice 14
393 01 Pelhřimov

Telefón: +420-777-601-302
Email: