Potrebujete poradiť? Volajte 777 601 109

Brunswick.cz

Osvetľovacie a ozvučovacie systémy Brunswick Cosmic Bowling boli nainštalované vo viacerých centrách po celom svete než akýkoľvek iný zábavný systém. Tieto systémy, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre použitie v prostredí bowlingových centier, sú starostlivo prepracované tak, aby pomocou inteligentného príslušenstva, oslňujúcich špeciálnych efektov a prvotriedneho Hi-Fi ozvučenia vytvárali viac nadšenia a zábavy. Premena vášho centra v atraktívne miesto zábavy vám otvorí prístup do nových segmentov trhu, siahajúcich od párty pre deti a špeciálnych príležitostí až po dospievajúcu mládež a mladšie generácie dospelých - dnes vôbec najrýchlejšie rastúci segment návštevníkov bowlingu. Je to perfektný spôsob ako zvýšiť návštevnosť a príjmy centra v obdobiach s tradične nízkou návštevnosťou. Za účelom rozvíjania a rozšírenia tejto lukratívnej skúseností spoločnosť Brunswick neustále aktualizuje prostredie Cosmic Bowling najnovšími technológiami osvetlenia a ozvučenia. Osvetľovacie a ozvučovacie systémy Cosmic Bowling sú k dispozícii v príplatkových ale aj ekonomických zostavách. Tento prístup umožňuje vytvorenie takého zábavného prostredia vo vašom bowlingovom centre, ktoré zodpovedá vašim špecifickým potrebám a možnostiam vášho rozpočtu.


OSVETLOVACIE SYSTÉMY:

Pokročilé programovacie možnosti vám umožnia vytvárať jedinečné efekty, ktoré vaši návštevníci nikde inde neuvidia. Osvetľovacie systémy Cosmic Bowling vám dávajú maximálne možnosti riadenia osvetlenia – komplexný a jednoducho ovládateľný systém. K dispozícii sú v prevedení Ultra, Enhanced a Basic Cosmic. Brunswick taktiež pripraví špeciálne zostavy prispôsobené špecifickým potrebám vášho bowlingového centra.

SYSTÉMY OZVUČENIA:

Tieto systémy sú špeciálne vyvinuté pre prostredie bowlingových centier a poskytujú vysoko kvalitný Hi-Fi zvuk zodpovedajúci sofistikovanému systému osvetlenia Cosmic Bowling. Ozvučovacie systémy Cosmic Bowling poskytujú tiež výhodu tzv. zónového "pagingu" (možnosť rôznych zvukových efektov v rôznych zónach bowlingového centra). K dispozícii sú v príplatkových ale aj v ekonomických verziách, ktoré umožňujú prispôsobenie vašim špecifickým potrebám.

Video systémy:

Pokročilá technológia ponúka maximálne možnosti video prezentácií. S pomocou video systému Cosmic Bowling môžete rozšíriť možnosti vášho bowlingového centra o programovanie interaktívneho videa, svetelné efekty a reklamu.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

BOWLING CZ spol. s r. o.
Vlásenice 14
393 01 Pelhřimov

Telefón: +420-777-601-302
Email: