Potrebujete poradiť? Volajte 777 601 109

Brunswick.cz

SLEDOVANIE SKÓRE MANAGEMENT ZÁBAVA

Firma Brunswick ponúka dva systémy riadenia bowlingových centier. VECTOR: pre malé a stredné centra a VECTOR PLUS pre veľké centrá. Oba systémy majú dokonalý prehľad o tržbách a majiteľom podajú podrobný prehľad o vyťažení herne až do ďalekej histórie.

SYSTÉM POČÍTAČOVEJ SIETE CENTRA VECTOR PLUS™

Systém Vector Plus™ poskytuje kompletný balík riadiacich nástrojov vrátane sledovania skóre, kontroly hotovosti a technológie pre recepciu. Najviac poskytuje aj ucelenú podporu programovania líg a turnajov, čo uspokojí ligových a turnajových hráčov aj personál zaisťujúci výsledkový servis. Doprajte svojmu bowlingovému centru schopnosti pokročilej technológie kombinovanej zo systémom sledovania skóre, ktorý ponúka široký výber komponentov, veľké množstvo animácií, rôzne štýly a pozadia výsledkových listín. Systém je navrhnutý tak, aby poskytol vášmu centru náskok vo všetkých smeroch.

Novinkou v riadení bowlingových technológii je Handheld - Pinsetter controls (ručné diaľkové ovládanie strojových jednotiek):

bowling system
  • sleduje bezdrôtovo chod stroja
  • registruje chyby vrátane ich histórie
  • nastaví žiadanú kombináciu na diaľku
  • jednoduchá komunikácia medzi pultom a mechanikom

SYSTÉM POČÍTAČOVEJ SIETE CENTRA VECTOR

Systém Vector kombinuje najnutnejšie riadiace operácie s najnovšími komponentmi sledovania skóre, výsledkovými listinami a animáciami. Budete mať všetko čo potrebujete pre hladkú prevádzku a rentabilitu bowlingového centra zo spoľahlivým systémom rezervácii, kontroly dráh a hotovosti v kombinácii z komponentmi pre sledovanie výsledkov podľa vášho výberu a najnovší dizajn a grafiku výsledkových listín.

Oba systémy tak ako VECTOR tak aj VECTOR PLUS umožňujú majiteľom dokonalý prehľad o tržbách aj v dobe ich neprítomnosti. Oba systémy sú v českom jazyku - vrátane manuálov.

ONLINE SCORING

Všetky turnaje je možné sledovať v pohodlí zo svojho domova pomocou tzv. ONLINE SCORINGU. Firma Meriq, ktorá tento servis zaisťuje ponúka pomocou internetového prenosu nevšedný zážitok a prehľad o celkovom dianí na turnaji. Pre viac informácii kontaktujte svojho predajcu f. Bowling CZ.

Pre ďalšie informácie si kliknite do sekcie Scoring

KONTAKTNÉ ÚDAJE

BOWLING CZ spol. s r. o.
Vlásenice 14
393 01 Pelhřimov

Telefón: +420-777-601-302
Email: