Potrebujete poradiť? Volajte 777 601 109

Brunswick.cz

sync bowler experience 450x800

 

Revolučná novinka spoločnosti Brunswick Product scoring SYNC je tu!

Tento scoring zúročil mnohoročné skúsenosti, ako zo strany hráčov, tak od prevádzkovateľov centier a vytvoril celkom nový design a funkcie, oproti doposiaľ používaným a predošlým systémom.

Novo sú použité HD Samsung monitory vo veľkostiach od 32" po 55". 1080 p HD ktoré zahrňujú:

  • Monitory sú koncipované spol. Samsung pre 16 a viac hodinovú prevádzku
 • Technologie Direct lit LED umožňuje ostré kontury obrazů,
 • 68" tenké černé rámy vytváří elegantní minimalistický vzhled
 • Na všechny Samsung HD monitory se vztahuje 3letá garance s lokálním servisem f. Samsung

Nově je také vytvořena scórovací tabulka výsledků, která je zobrazena automaticky na monitoru u obsluhy, a je zde možnost manipulace - přidání různých funkcí, možností zapisování výsledků apod.

Servisní funkce - SYNC umožňuje manipulaci s reklamou přímo během hry, tzn, je možné vložit reklamu aniž by se přerušila hra, tzn. obsluha má možnost reagovat přímo na danou situaci reklamním šotem. Zprávy , které pošle obsluha se zobrazí přímo hráči na monitoru kde hraje využito především u větších center)

Nové hry - SYNC obsahuje 6 nových her, které jsou velice jednoduché a nezpomalují hru

SYNC dokáže uspokojit obě skupiny hráčů, jak hráče co hrají turnaje, tak hráče co přijdou za zábavou, scoringová tabulka obsahuje vše co zajímá obě skupiny - což je další novinka scoringu SYNC

SYNC obsahuje nespočet nových animací, které si mohou navolit přímo jednotliví hráči na konzolích a nebo je navolí obsluha dle požadavku hráče.

SYNC konzole:

sync pedestal-silver keypads 450x384sync pedestal-black touchpads 450x384

 • Sync konzole jsou v provedeni Touch ( dotykové) o velikosti 10,4"
 • Nebo vprovedení Keypad ( klávesnice)
 • Můžete si zvolit různé designové barevné varianty silver, nebo black
 • Pokud si zvolíte pro své centrum sezení CENTER STAGE, potom lze umístit panely přímo na stolky
 • U tabletové verze je použito ochranné sklo Corning Gorilla®
 • Samotná konstrukce je vyrobena z vysoce odolného materiálu, je v provedení singl nebo dual
 • LED podsvícení nabízí dlouhou 50 000 hodinovou životnost

KATALOG SCORINGU SYNC ke stažení

SYNC - novinka roku 2015

(doporučené pre centra z VECTOR HD a predovšetkým pre centra z väčším počtom dráh) Modernizujte svoje centrum na VECTOR HD!

Sync Console IMG 7252-2

NOVINKA - VECTOR HD TERAZ V PROMO AKCII !

BB vectorplusehd callout 1 180 70 c1

Prenos obrazu v HD kvalite!

LED monitory SAMSUNG

 • 32" LCD monitory
 • 40" LCD monitory
 • 46" LCD monitory

bb displaycontroller smaller 450 219 s c1bb the-new-norm fnl

Pomocou display controlleru sa privádza HD signál do monitorov

Vhodné pre modernizáciu scoringu ako celku tak aj pre upgrade z Vectoru na FULL HD

Pre viac info volajte +420777601302 - prídeme, poradíme a navrhneme tú najlepšiu variantu pre Vás.

LCD monitory

Terminály pre hráčov

 • Tenký profil a atraktívny vzhľad.
 • Klávesnice môžu byť umiestnené na dvojramennom podstavci, ktorý je zabudovaný do podlahy alebo môžu byť pripevnené priamo na doske stolíka sedenia hráčov.
 • Rámčeky klávesníc sú vyhotovené iluminujúcou povrchovou úpravou, tzv. "glow-in-the-dark".
 • Klávesnice sú veľmi jednoduché na použitie, všetko je v českom jazyku.
 • Možnosti vstupov, zadávaných hráčmi, zahŕňajú:
  • vloženie mena,
  • oprava skóre
  • výber z devätnástich rôznych jazykov
  • preskočenie hráča
  • presunutie hráča
  • doplnenie hráča
  • tréningový modul stavania kolkov - nemá žiadna konkurencia
  • a veľa ďalších funkcií vrátane. servisných

Monitory upevnené pod stropom:

 • LED SAMSUNG
 • Vysoké rozlíšenie a kvalita obrazu
 • K dispozícii sú obrazovky z uhlopriečkou 32" 40"46"
 • Môžu byť inštalované v konfigurácii jednej, dvoch alebo troch vedľa seba
 • NEPLATÍTE TELEVÍZNE POPLATKY! Jedná sa o priemyselné monitory!!!!Neporovnateľná výdrž monitorov oproti TV!

 

Novinkou sú monitory upevnené naprieč herňou – vid. obrázok priebežná konzola

Zobrazovanie reklam

Vytvorte si dodatočné príjmy predajom reklamného priestoru na vašich pod stropných monitoroch. Ponúknite priestor pre celo obrazovkovú inzerciu alebo kombinovanú s indikáciou zrazených kolkov. Systém zobrazovania správ môže byť tiež využitý pre upútavky na plánované akcie alebo pre komunikáciu z určitými dráhami pomocou celoobrazovkového zobrazenia, rolujúcich bannerov alebo vytvorením nápisu pomocou celoobrazovkových písmen v každom z pod stropných monitorov.

samsung monitorvector-plus hardware scoring-monitors Rev 5Samsung monitory

bb uchoose theme selection icon

Všetky systémy sledovania skóre Brunswick zahŕňajú klasické bowlingové hry pre ďalšiu podporu zábavy.

3-6-9 (Free Strike)

games1

Vyrovnáva úroveň hráčov tým, že počas hry poskytne hráčom "striky" v treťom, šiestom a deviatom kole. Je to ideálna voľba pre zmiešané turnaje profesionálov a amatérov.

6, 7, 8, & 9 Pin No Tap

games2

Režim "No TAP" poskytuje hráčom "striky" aj pri nižšom počte kolkov. Výborná voľba pre turnaje a špeciálne príležitosti. Táto hra je k dispozícii vo všetkých režimoch pre otvorenú hru a môže byť kombinovaná z hrou 3-6-9 (Free Strike).

Red Head Pin

games3

Pokiaľ sa na obrazovke na pozícii hlavnej kolky objaví červená kolka a hráč dosiahne "Strike", objaví sa vo výsledkovej tabuľke špeciálna animácia. Táto hra môže byť spojená z odmenou, napr. hry alebo nápoje zdarma.

* Hry sú určené len pro zábavné účely

BB vectorplusehd callout 1 180 70 c1

Novinka firmy Brunswick - obraz v HD kvalite.

Teraz v PROMO AKCII.

Pre viac informácií volajte svojho predajcu firmy Bowling CZ alebo pošlite email.

vector-plus hardware scoring-monitors Rev 1

PRE PODROBNEJŠIE INFORMÁCIE KLIKNITE DO SEKCIE SCORING

Vector PlusRiadiaci systém Vector Plus poskytuje kompletné riešenie riadenia Bowlingového centra od kontroly dráh a hotovosti až po integrovaný software pre ligy a turnaje. Funkcia kontroly hotovosti poskytuje rozsiahlu podporu pre priraďovanie viacnásobných sadzieb, produktové balíčky a zľavové programy pre stálych zákazníkov. Schopnosť spravovať výstupné zostavy, účty a podržané platby poskytuje potrebnú flexibilitu pre rôznorodé činnosti centra. Ligoví a turnajoví hráči pri použití ligových a turnajových balíčkov ocenia efektivitu jednoduchej členskej databázy. Rozsiahle nástroje výstupných zostáv vám umožní podrobne sledovať akúkoľvek aktivitu v rámci vášho bowlingového centra. VECTOR PLUS odporúčame klientom s väčším počtom dráh.

Charakteristika

Kontrola dráh

Tento systém môže byť nakonfigurovaný pre automatické uplatnenie sadzieb podľa jednotlivých dní a dennej doby. Globálne nastavenie podporuje štandardnú prípravu dráh (t.z. štýly výsledkových listín a výber animácií) pre ligy a ďalšie úpravy systému sledovania skóre. Doplnkové funkcie zahŕňajú značenie dráh mimo prevádzku. Pri použití zo stavačmi kolkov rady GS umožňuje ich zastavenie, spustenie, resetovanie a identifikáciu polohy kolkov.

KONTROLA HOTOVOSTI

Delí činnosti centra podľa skupín, podporuje aktivity na dráhe, prevádzku barov a reštaurácií a nákupy na ďalších predajných miestach. Poskytuje presné vyúčtovanie nákupov na akomkoľvek predajnom mieste vášho bowlingového centra. Bez obmedzenia môžete vytvárať produktové skupiny, sadzby a balíčky služieb.

ÚČTOVANIE

Účty môžu byť rozdelené a zaplatené oddelene, zatiaľ čo môžu byť sledované podľa mena zákazníka, stolu, skupín alebo spoločností na základe predplatených aktivít, úrovní dlhu a následných platieb. Sledovanie darčekových certifikátov, vkladov na špeciálne akcie a fondov cien pre ligy.

SPRÁVA DANÍ

Režim správy daní umožňuje preraďovanie produktov medzi statusom zdanenia a bez zdanenia podľa potreby prevádzanie transakcií organizácií nepodliehajúcim zdaneniu alebo maloobchodných transakcií. Sadzby dane môžu byť vyberané podľa produktu a jednotlivým produktom môže byť priradených až 15 sadzieb, to platí aj pre transakčné dane.

PORADOVNÍK

V prípade, že momentálne nie je žiadna dráha voľná, udržujte prevádzku centra v pohybe, spokojnosť zákazníkov a vysokú úroveň ziskovosti vášho centra využitím funkcie interaktívneho poradovníka, ktorý sleduje čakajúcich zákazníkov a súčasný status dráh.

REZERVÁCIE

Užívateľsky definované zdroje – napr. dráhy, rokovacie miestnosti a skrinky – môžu byť priraďované na dennom základe. Zobrazuje trojdenný prehľad všetkých nevybavených rezervácií a voľné kapacity.

V prípade záujmu Vám zriadime na požiadanie ONLINE REZERVÁCIE DRÁH cez Váš web.

VÝSTUPNÉ ZOSTAVY

Systém vám umožní sledovať všetko od predajov, údržbových plánov a činnosti zamestnancov až po členskú základňu a aktivity stálych zákazníkov. Riadiaci systém Vector Plus ponúka množstvo rôznych manažérskych výkazov, ktoré vám poskytnú jasný a presný prehľad o produktivite a efektivite vášho centra.

PODPORA LÍG

Môžete si vybrať medzi softwerom Brunswick LRS , ktorý integruje vašu databázu, alebo softwerom CDE BLS. Oba systémy vám umožnia zvládnuť široký rozsah typov líg a požiadaviek. Odpovedajúca a efektívna podpora riadenia líg je vynikajúci nástroj pre úspech na novom ligovom trhu.

PODPORA TURNAJOV

Riadiaci systém Vector Plus zahŕňa balík turnajového softwéru Brunswick, ktorý integruje vašu členskú databázu. S podporou turnajového programu Vector Plus bude vaše centrum atraktívne pre usporadúvanie významných a verejnosťou sledovaných turnajov a môžete si tak vytvoriť konkurencie schopný image vášho centra s najznámejšími hráčmi bowlingového športu medzi vašimi zákazníkmi. Tento systém spĺňa všetky požiadavky a predpisy asociácií bowlingového športu ABC a WIBC. Je samozrejme skutočnosťou, že jednotlivé štáty si vytvárajú svoj vlastný systém, ktorý obsahuje príslušné údaje a skutočnosti daných usporadúvaných turnajov.

DATABÁZA KLIENTOV

Využite svoju databázu k väčšej efektivite a výkonnosti vášho centra. Tento systém uchováva mená, adresy a dátumy narodenia vašich zákazníkov, ktoré môžu byť využité pre vysoko efektívne propagačné akcie priameho marketingu. Tento systém je taktiež prepojený z turnajovými a ligovými modulmi. Pre rýchlu identifikáciu informácií o zákazníkovi použite čítačku čiarových kódov – súčasť doplnkovej výbavy.

PROGRAMY PRE STÁLYCH ZÁKAZNÍKOV

Sledujte nákupy zákazníkov a vytvorte špeciálne programy zliav a odmien pre stálych zákazníkov. Vyskúšané a fungujúce systémy zliav môžu byť riadené pomocou absolútnych alebo percentuálnych zliav. Pre rýchlu identifikáciu informácií o zákazníkovi použite čítačku čiarových kódov – súčasť doplnkovej výbavy.

DIAĽKOVÝ PRÍSTUP

Diaľkový prístup vám umožní sledovať prevádzku centra z miesta nachádzajúceho sa mimo vášho bowlingového centra.

KOMUNIKÁCIA

Komunikujte zo svojimi zákazníkmi v centre pomocou pod stropných informačných panelov. Komunikácia pomocou pod stropných informačných panelov môže zahŕňať rolujúce bannery alebo celoobrazovkové správy. Vytvorte pre celé centrum uvítacie nápisy alebo nápisy propagujúce špeciálne akcie o veľkosti jedného písmena na jednu pod stropnú obrazovku.

NASTAVENIE KAMERY PRE SLEDOVANIE STAVAČOV

Nastavenie kamery pre sledovanie stavačov kolkov môže byť prevedené z riadiaceho počítača na recepcii. Obraz v reálnom čase zjednodušuje zmeny úrovne osvetlenia kolkov a riešenie problémov. Snímky z kamery môžu byť uložené a vytlačené pre potreby údržby. Tento systém je kompatibilný s väčšinou značiek stavačov kolkov ktoré sú na trhu. Pri stavačoch kolkov Brunswick GS nie je vyžadované sledovanie kamerou.

BEZPEČNOSŤ

Prístup pomocou bezpečnostného hesla chráni vaše citlivé informácie. Môžete povoliť alebo zamietnuť prístup k informáciám podľa jednotlivých zamestnancov alebo podľa prevádzkových oblastí. Zamestnancom môže byť úplne zamietnutý prístup k operačnému systému. Aj keď nebudete vo Vašej herni prítomný, budete mať dokonalý prehľad o Vašich tržbách.

ZÁLOHA DÁT POČÍTAČA PRE SLEDOVANIE SKÓRE

Údaje z každej dráhy sú automaticky zálohované v centrálnom servery na recepcii. V prípade, aj keď je to veľmi nepravdepodobné, že dôjde ku kolapsu počítača pre sledovanie skóre, môžu byť dáta obnovené z centrálneho počítača na recepcii.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

BOWLING CZ spol. s r. o.
Vlásenice 14
393 01 Pelhřimov

Telefón: +420-777-601-302
Email: