Potrebujete poradiť? Volajte 777 601 109

Brunswick.cz

Color Full - farebné dráhy sú novinkou firmy Brunswick Môžete si vybrať z 11 farebných odtieňov

 • Color full lanes sú k dispozícii pre Anvilane dráhy
 • USBC povolené
 • Pre viac informácií volajte svojho predajcu f. BOWLING CZ +420 777 601 302

Silver Alumetal

Lanescape Lane Silver Alumetal

GRAYSTON

Lanescape Lane Graystone

 

Oiled Cherry

Lanescape Lane Oiled Cherr

Gunstof  Savoy Walnut

Lanescape Lane Gunstock Savoy Walnut

Singing Chicago Blues

Lanescape Lane Singing The Chicago Blues

VANA

Lanescape Lane Vana

Witchcraft

Lanescape Lane Witchcraft

 

Ice white

example ice white colorfull lanes 550x350 550 350 80 s c1

Rock Around the Clock

example rock clock colorfull lanes 550x350 550 350 80 s c1

Wanderer

example wanderer colorfull lanes 550x350 550 350 80 s c1

 

žlaby pre chybný chod

Tel-e-foul®

Zariadenie monitorujúce prešľapy Tel-e-foul ponúka najnovšiu infračervenú technológiu
s vylepšenou funkciou a presnosťou. Prednosťou zariadenia Brunswick Tel-e-foul je jeho jednoduchá montáž a možnosť použitia zo všetkými hlavnými systémami sledovania skóre, ktoré sú v súčasnosti na trhu bowlingového vybavenia. Zariadenie je ľahko nastaviteľné pomocou zabudovanej vlastnej diagnostiky, je uložené na pružinách k tlmeniu vibrácií a môže byť napájané napätím 100, 115 alebo 230 voltov.

Žľaby pre chybný hod hráčov, deliace lišty a plastové zakritovanie môžete zvoliť z dvoch farebných odtieňov a to šedá ( light grey) alebo čierna ( black).

ŽĽABY PRE CHYBNÝ HOD

Odolná konštrukcia pre dlhé roky bez údržbovej prevádzky. Guľaté žľaby Brunswick sú kompletne kompatibilné zo systémom tzv. mantinelov pre deti Pinball Wizard. PBW sú automatické mantinely, ktoré sa vždy zodvihnú keď hrajú Vaše deti, a tým sa hra stáva pre ne zábavnou a sú Vašimi rovnocennými partnermi v hre.

DELIACE LIŠTY

Plastové oddelenie dráh je teraz inovované do GID. Deliace lišty je tiež možné jednoducho vybaviť osvetľovacím systémom Lightworx, pokiaľ sa rozhodnete rozšíriť prostredie Cosmic Bowling® o nové efekty. Teraz sú v prevedení BLACK - čierna.

 

Zakrytovanie

Brunswick vyvinul ľahko snímateľné zakrývacie systémy, ktoré vám umožnia jednoduchý prístup ku dráhe a vracaniu gulí bez použitia náradia. Môžete jednoducho a rýchlo odstrániť odolný kryt a rovnako jednoducho ho nasadíte späť. Robustný dizajn je prevedený v svetlo šedej farbe a zvýraznený pomocou tmavo šedých prúžkov.

Novinka - teraz k dispozícii v prevedení Black - čierna alebo BLACK GID

Možnosť zladiť dohromady zo zhromažďovačom gulí, ktorý je tiež v prevedení čiernej farby - Black.

black ball return pro lane 450x300 450 300 80 s c1brunswick bowling

Vracanie gulí

brunswick bowlingZariadenie vracania gulí Brunswick v novom farebnom dizajne. Stojany až pre 12 gulí s možnosťou pridania spodného regálu pre 4, 6 alebo 8 ďalších gulí majú zabudované resetovacie tlačidlo a sušič rúk a sú k dispozícii v novej metalickej farbe, ktorá umožňuje dokonalé farebné zladenie z nábytkom Brunswick.

NOVINKA

Nový bezpečnostný prvok zariadenia vracania gulí.

Spoločnosť Brunswick neustále hľadá cesty ako zvýšiť bezpečnosť bowlingových centier a znížiť tak riziká pre ich prevádzkovateľov. Pre minimalizáciu rizika úrazu sme zabudovali do zostavy dopravníku gulí zdokonalený bezpečnostný vypínač. Vypínač je umiestnený priamo pred obručou vyzdvihovania gulí a pokrýva väčšinu otvoreného priestoru medzi obručou a začiatkom regálu na gule. Behom normálnej prevádzky je tento vypínač neaktívny. Avšak, pokiaľ je nejaký predmet alebo niekoho ruka zachytená a stiahnutá dole rotujúcou obručou, dôjde ku stlačeniu vypínača a vyslaniu signálu do stavačov kolkov. Tento signál preruší napájanie pohonu obruče vyzdvihovania gulí a zastaví ju. Tým sa minimalizuje riziko úrazu.

Možnosť vybrať z nasledujúceho farebného prevedenia:

 • novinka black - čierná alebo BLACK GID
 • metal
 • šedá

Viď. nižšie kombinácie nových farebných dráh a krytia + shrom. gulí v prevedení black -Více info o farebných drahách

lanes landing colorfull ice white 950x373 950 373 80 c1

Dráhy Anvilane® ponúkajú všetko čo od syntetických dráh očakávate: atraktívnejší vzhľad centra, vyššia úroveň dosahovaného skóre, trvanlivosť a úžitkovú hodnotu. Monolitná konštrukcia zo syntetickej fenolovej živice fakticky vylučuje možnosť delaminácie dráhy a garantuje skvelý vzhľad aj po mnohých rokoch. Nečakajte ani o deň dlhšie a využite možnosti, nižšie náklady na údržbu a úžitkovú hodnotu syntetických dráh – žiadajte Anvilane ešte dnes!

 • Možnosť objednať kompletný systém alebo len dráhu vám umožňuje previesť kompletnú výmenu nábehu - rozbežiska s dráhou alebo kombináciu dreveného rozbežiska a syntetickej dráhy.
 • Pindecky pre kolkov s proti sklzovou úpravou povrchu znižujú možnosť posunutia kolkov a tak prispievajú k dosiahnutiu väčšieho skóre.
 • Nábehy z texturovaným povrchom znamenajú koniec špár v oblasti sklzu, poskytujú konzistentné podmienky pre sklz a väčšiu istotu hráča pri každom hode. Firma Brunswick má patent na nábehové dosky.
 • Prirodzený vzhľad javorového dreva dramaticky mení vzhľad bowlingového centra k lepšiemu.
 • Plná päťročná záruka poskytovaná na dráhy Anvilane vám poskytuje potrebnú kvalitu a istotu.
 • Včasná inštalácia vám pomôže vylepšiť vzhľad vášho centra aj vaše príjmy. Dráhový systém Anvilane je vyvinutý tak, aby ho bolo možné inštalovať kedykoľvek v priebehu roka bez nutnosti uzavretia centra.

TEXTUROVANÝ POVRCH NÁBEHU

Nový textúrovaný povrch nábehu od firmy Brunswick ponúka lepšie vlastnosti a vizuálnu príťažlivosť dreveného rozbežiska s trvanlivosťou syntetického rozbežiska. Behom výrobného procesu je v priebehu vytvrdzovania melanínového povrchu panelu nábehu Pro Lane alebo Anvilane priamo do melanínu vtlačený hrubý separačný papier. Tento papier obtlačí do melanínu ideálne kontúry a vytvorí tak textúru, ktorá je nádhernou replikou rozbežiska z prírodného dreva. Výsledok – textúrované syntetické rozbežisko, ktoré nielenže vyzerá ako tradičné drevené rozbežisko, ale poskytuje aj jeho vlastnosti hráčom všetkých vekových skupín a úrovní. Teraz je táto úprava dodávaná štandardne u všetkých nákupov dráh Anvilane.

CHARAKTERISTIKA

KONŠTRUKCIA

Monolitná konštrukcia zo syntetickej fenolovej živice, hrúbka 0,95 cm (3/8").

NÁBEH

Šírka panelu 152,40 cm (60") eliminuje špáry v oblasti sklzu hráča; texturovaný povrch poskytuje konzistentné podmienky sklzu.

PINDECK

Proti sklzová úprava povrchu redukuje sklz kolkov mimo rozsah.

"GLOW IN THE DARK"

Patentovaný celoplošný lesk dráhy.

ZÁRUKA

Päťročná záruka proti delaminácii dráhy a výrobným chybám.

INTEGROVANÉ GRAFICKÉ EFEKTY

Prirodzený vzhľad javorového dreva.

ZNAČENIE

Značenie štandardnými šípkami.

ÚDRŽBA

Nízke nároky na údržbu. Nie je potrebný žiadny program obnovy alebo opravy povrchu. Jednoduché olejovanie a čistenie produktov firmy Brunswick. Viď. sekcia Eshopu klikni na Prostriedky dráh.

ŽĽABY

Bez údržbová konštrukcia z PVC. Výber z farieb svetlo šedá, šedá alebo čierna.

VRACANIE GULÍ

Stojan až pre 12 gulí, zabudované resetovacie tlačidlo, bezpečnostný spínač a sušič rúk, možnosť pridania spodného stojanu pre 4, 6 alebo 8 ďalších gúľ. Moderný dizajn ktorý sa hodí ku všetkým produktom sedenia pre hráčov, ktoré ponúka firma Brunswick. Pre dokúpenie stojanu pod dráhy volaj svojho predajcu f.Bowling CZ +420 777601302

UMELOHMOTNÉ DELENIE

V prevedení GID - teraz v prevedení čierna, alebo svetlo šedá - s prípravou pre osvetľovací systém Lightworx.

ZAKRYTOVANIE

Pevná konštrukcia z trvanlivého PVC. Ľahko snímateľné, čo umožňuje jednoduchý prístup ku dráhe, vracaniu gulí bez použitia náradia. Teraz vo farebnom prevedení čierna, alebo svetlo šedá.

PREŠLAP - TELEFOUL

Infračervená technológia monitorovania prešľapu Tel-e-foul® - kompatibilná zo všetkými hlavnými systémami sledovania skóre, ľahko nastaviteľná pomocou vlastnej diagnostiky, uloženie na pružinách pre tlmenie vibrácií, napájanie 100, 115 alebo 230 voltov.

Spoločnosť Brunswick neustále vylepšuje svoje produkty. V dôsledku tohto podliehajú všetky špecifikácie zmenám.

povrch dráh pro lanePatentovaná značka a zvýraznené línie dosiek, odolná a monolitná konštrukcia zo syntetickej fenolovej živice, celoplošný lesk a doživotná záruka na delamináciu robia z dráhy Pro Lane vysoký štandard v celom bowlingovom priemysle. Vzhľad prírodného dreva dodá vášmu centru skvostný image. Systém jeho cieleného marketingu vylepší dosahované skóre a prispieva k tomu, že sa k vám budú zákazníci radi vracať.

 • Zvýraznené línie dosiek sú inovačným prvkom, ktorý vytvára zóny pre lepšie zacielenie gule.
 • Striedajúce sa svetlé a tmavé dosky po celej dĺžke dráhy poskytujú hráčom podporu pre zamierenie a pridajú každému bowlingovému centru na kráse a skvostnom vzhľade.
 • Značky v zadnej časti dráhy, exkluzivita Brunswicku, pomáhajú hráčom vylepšiť skóre tým, že im umožní stanoviť bod zlomu zatočenia gule podľa podmienok na dráhe a premieňať "spare".
 • Široké nábehy s texturovaným povrchom odstraňujú špáry z oblasti sklzu a poskytujú konzistentné podmienky pre sklz a väčšiu istotu hráča pri každom hode. Lesklá povrchová úprava dráhy, pripravovaná s ohľadom na systém Cosmic, siaha od rozbežiska až po základňu kolkov a je najjasnejším a najtrvanlivejším lesklým povrchom dráhy v celom bowlingovom odvetví.
 • Základová doska pre kolky s proti sklzovou úpravou povrchu -pindeck, znižuje možnosť posunutia kolkov a tak prispieva k dosiahnutiu väčšieho skóre.
 • Celoživotná záruka na delamináciu vám poskytuje potrebnú kvalitu a istotu.
 • Dráhový systém Pro Lane je vyvinutý tak, aby ho bolo možné jednoducho inštalovať kedykoľvek v priebehu roka bez nutnosti uzavretia centra.

povrch dráh pro lane

TEXTUROVANÝ POVRCH NÁBEHU

Nový texturovaný povrch nábehu od spoločnosti Brunswick ponúka výhody a vizuálnu príťažlivosť dreveného rozbežiska s trvanlivosťou syntetického rozbežiska. Behom výrobného procesu je v priebehu vytvrdzovania melanínového povrchu panelu rozbežiska Pro Lane alebo Anvilane priamo do melanínu vtlačený hrubý separačný papier. Tento papier obtlačí do melanínu ideálne kontúry a vytvorí tak textúru, ktorá je nádhernou replikou rozbežiska z prírodného dreva. Výsledok – textúrované syntetické rozbežisko, ktoré nielen že vyzerá ako tradičné drevené rozbežisko, ale poskytuje aj jeho vlastnosti hráčom všetkých vekových skupín a úrovní.

Teraz je táto úprava dodávaná štandardne pri všetkých nákupoch kompletov dráh Pro Lane.

 

 

 

 

 

CHARAKTERISTIKA

KONŠTRUKCIA

Monolitná konštrukcia zo syntetickej fenolovej živice, hrúbka 1,11 cm (7/16").

ROZBEŽISKO

Šírka panelu 152,40 cm (60") eliminuje špáry v oblasti sklzu hráča; texturovaný povrch poskytuje konzistentné podmienky sklzu.

ZÁKLADNE PRE KUŽELKY- PINDECK

Proti sklzová úprava povrchu redukuje sklz kolkov mimo rozsah.

"GLOW IN THE DARK"

Patentovaný celoplošný lesk dráhy.

ZÁRUKA

Celoživotná záruka proti delaminácii dráhy a výrobným chybám.

INTEGROVANÉ GRAFICKÉ EFEKTY

Patentovaný dizajn zo striedajúcimi sa svetlými a tmavým doskami s prirodzeným vzhľadom javorového dreva. Každá piata doska je zvýraznená pozdĺžnymi čiarami.

ZNAČENIE

Patentované značky v zadnej časti dráhy a zvýraznené línie dosiek poskytujú presnosť pre tréning a umiestenie bodu zlomu zatočenia gule.

ÚDRŽBA

Nízke nároky na údržbu. Nie je potrebný žiadny program obnovy alebo opravy povrchu. Jednoduché olejovanie a čistenie.

ŽĽABY

Bez údržbová konštrukcia z PVC.

VRACANIE GUULÍ

Stojan až pre 12 gulí, permanentne mazaný dopravník s pozitívnym zdvihom, zabudované resetovacie tlačidlo a sušič rúk, k dispozícii v mnohých kontrastných farbách, možnosť pridania spodného regálu pre 4, 6 alebo 8 ďalších gulí.

DELENIE DRÁH -TERAZ V PREVEDENÍ GID

s prípravou pre osvetľovací systém.

ZAKRYTOVANIE- TERAZ V PREVEDENÍ GID

Pevná konštrukcia z trvanlivého PVC. Ľahko odnímateľné, čo umožňuje jednoduchý prístup ku dráhe vracaniu gulí bez použitia náradia.

ČIARA PREŠĽAPU

Infračervená technológia monitorovania prešľapu Tel-e-foul® - kompatibilná zo všetkými hlavnými systémami sledovania skóre, ľahko nastaviteľná pomocou vlastnej diagnostiky, uloženie na pružinách k tlmeniu vibrácií, napájanie 100, 115 alebo 230 voltov.

 

Spoločnosť Brunswick sa cíti byť zaviazaná k neustálemu zlepšovaniu svojich výrobkov. V dôsledku toho podliehajú všetky špecifikácie zmenám.

Firma Brunswick nabízí několik variant typů drah. Syntetické dráhy Brunswick Pro Lane™ a Anvilane® + barevné dráhy tzv. COLLOR FULL lanes

 

 • Dráhy Pro Lane™ opatřené patentem f.Brunswick  je vůbec nejprodávanější dráhou v historii společnosti Brunswick. Reprezentuje vrchol užitných vlastí, trvanlivosti a vzhledu.
 • Dráhový systém Anvilane® nabízí ekonomičtější variantu, ale s podobnou kvalitou konstrukce dráhy. Obě dráhy poskytnou vašemu bowlingovém centru výkonnost, trvanlivost, vyšší dosahované skóre a snadnou údržbu, což jsou neklamné znaky značky Brunswick.
 • NAVŠTIVTE   již existující centra f.Brunswick  a uvidíte sami, jak vypadají dráhy po x letech provozu f.Brunswick oproti levným variantám  konkurence.NOVINKA  - CUSTOM LANES

Zvolte si svůj vlastní motiv! Nebo si vyberte z již stávajících ,pro další info kontaktujte svého distributora f.Bowling CZ

 COLOR FULL lanes - barevné dráhy

Pro více informací si klikni na sekci" Barevné dráhy " Color FULL  lanes  Barevné dráhy - link


Pro prostředky na údržbu bowlingových drah si klikni na eshop a vyber si z naší nabídky

link  Prostředky na dráhy   dodání do 24 hodin!

údržba drah

 

KONTAKTNÉ ÚDAJE

BOWLING CZ spol. s r. o.
Vlásenice 14
393 01 Pelhřimov

Telefón: +420-777-601-302
Email: