Potrebujete poradiť? Volajte 777 601 109

Brunswick.cz

CENTER STAGE - NOVINKA!

Dnešné bowlingové centrum slúži širšej palete zákazníkov než kedykoľvek v minulosti: usporadúvajú sa tu ligové a otvorené turnaje, ale sú tu aj hráči, ktorý hrajú bowling len pre zábavu, ďalej potom podnikové akcie, oslavy narodenín dospelých i detí, párty s priateľmi, spoločenské a propagačné akcie a mnoho ďalších príležitostí.

Kolekcie nábytku Brunswick poskytujú kreatívne riešenia, ktoré pomáhajú prevádzkovateľom upútať pozornosť a uspokojiť potreby tejto rôznorodej klientely. Klubové verzie s obľubou nahradzujú verzie športové. Hráči majú väčšie pohodlie pre hru a stretnutia priateľmi.

Kolekcie nábytku Brunswick sú úplne novým konceptom, ktorý zahŕňa niekoľko štýlovo rozdielnych radov nábytku a príslušenstva bowlingového centra - nástupca rady Striking LineTM CENTER STAGE a Frameworx® Line

CENTER STAGE je nová kolekcia nábytku Brunswick nahradzujúca populárny Striking Line. Táto kolekcia umožňuje centru vytvoriť si skladbu podľa požiadaviek hráčov, skupín, párty. Veľká variabilita dáva možnosť architektom a projektantom vytvoriť moderný modul sedenia v rôznych farebných možnostiach.

Celková kolekcia nábytku CENTER STAGE

bbb frameworx 450x384 closeup

Frameworx Line kolekcia

Kolekcia nábytku Brunswick Frameworx Line predstavuje revolúciu v súčasnej prevádzke bowlingových centier. Príjemné sedenie pre zákazníkov a flexibilita usporiadania umožňuje zlepšiť prevádzku centra a väčšie využitie halového priestoru centra pre podporu predaja nápojov a jedál. Teraz je rada nábytku Frameworx Line inovovaná, k dispozícii sú nové farby, nové lamináty a širší výber konfigurácií.

Kolekcia nábytku Brunswick vám umožní riešenie na mieru pre vaše centrum a pomôže vám tak vytvoriť rovnováhu medzi pekným vzhľadom, prevádzkou a pohodlím.
Viac info o kolekcii Frameworx Line >>

KONTAKTNÉ ÚDAJE

BOWLING CZ spol. s r. o.
Vlásenice 14
393 01 Pelhřimov

Telefón: +420-777-601-302
Email: