Potrebujete poradiť? Volajte 777 601 109

Brunswick.cz

Dráhy Anvilane® ponúkajú všetko čo od syntetických dráh očakávate: atraktívnejší vzhľad centra, vyššia úroveň dosahovaného skóre, trvanlivosť a úžitkovú hodnotu. Monolitná konštrukcia zo syntetickej fenolovej živice fakticky vylučuje možnosť delaminácie dráhy a garantuje skvelý vzhľad aj po mnohých rokoch. Nečakajte ani o deň dlhšie a využite možnosti, nižšie náklady na údržbu a úžitkovú hodnotu syntetických dráh – žiadajte Anvilane ešte dnes!

  • Možnosť objednať kompletný systém alebo len dráhu vám umožňuje previesť kompletnú výmenu nábehu - rozbežiska s dráhou alebo kombináciu dreveného rozbežiska a syntetickej dráhy.
  • Pindecky pre kolkov s proti sklzovou úpravou povrchu znižujú možnosť posunutia kolkov a tak prispievajú k dosiahnutiu väčšieho skóre.
  • Nábehy z texturovaným povrchom znamenajú koniec špár v oblasti sklzu, poskytujú konzistentné podmienky pre sklz a väčšiu istotu hráča pri každom hode. Firma Brunswick má patent na nábehové dosky.
  • Prirodzený vzhľad javorového dreva dramaticky mení vzhľad bowlingového centra k lepšiemu.
  • Plná päťročná záruka poskytovaná na dráhy Anvilane vám poskytuje potrebnú kvalitu a istotu.
  • Včasná inštalácia vám pomôže vylepšiť vzhľad vášho centra aj vaše príjmy. Dráhový systém Anvilane je vyvinutý tak, aby ho bolo možné inštalovať kedykoľvek v priebehu roka bez nutnosti uzavretia centra.

TEXTUROVANÝ POVRCH NÁBEHU

Nový textúrovaný povrch nábehu od firmy Brunswick ponúka lepšie vlastnosti a vizuálnu príťažlivosť dreveného rozbežiska s trvanlivosťou syntetického rozbežiska. Behom výrobného procesu je v priebehu vytvrdzovania melanínového povrchu panelu nábehu Pro Lane alebo Anvilane priamo do melanínu vtlačený hrubý separačný papier. Tento papier obtlačí do melanínu ideálne kontúry a vytvorí tak textúru, ktorá je nádhernou replikou rozbežiska z prírodného dreva. Výsledok – textúrované syntetické rozbežisko, ktoré nielenže vyzerá ako tradičné drevené rozbežisko, ale poskytuje aj jeho vlastnosti hráčom všetkých vekových skupín a úrovní. Teraz je táto úprava dodávaná štandardne u všetkých nákupov dráh Anvilane.

CHARAKTERISTIKA

KONŠTRUKCIA

Monolitná konštrukcia zo syntetickej fenolovej živice, hrúbka 0,95 cm (3/8").

NÁBEH

Šírka panelu 152,40 cm (60") eliminuje špáry v oblasti sklzu hráča; texturovaný povrch poskytuje konzistentné podmienky sklzu.

PINDECK

Proti sklzová úprava povrchu redukuje sklz kolkov mimo rozsah.

"GLOW IN THE DARK"

Patentovaný celoplošný lesk dráhy.

ZÁRUKA

Päťročná záruka proti delaminácii dráhy a výrobným chybám.

INTEGROVANÉ GRAFICKÉ EFEKTY

Prirodzený vzhľad javorového dreva.

ZNAČENIE

Značenie štandardnými šípkami.

ÚDRŽBA

Nízke nároky na údržbu. Nie je potrebný žiadny program obnovy alebo opravy povrchu. Jednoduché olejovanie a čistenie produktov firmy Brunswick. Viď. sekcia Eshopu klikni na Prostriedky dráh.

ŽĽABY

Bez údržbová konštrukcia z PVC. Výber z farieb svetlo šedá, šedá alebo čierna.

VRACANIE GULÍ

Stojan až pre 12 gulí, zabudované resetovacie tlačidlo, bezpečnostný spínač a sušič rúk, možnosť pridania spodného stojanu pre 4, 6 alebo 8 ďalších gúľ. Moderný dizajn ktorý sa hodí ku všetkým produktom sedenia pre hráčov, ktoré ponúka firma Brunswick. Pre dokúpenie stojanu pod dráhy volaj svojho predajcu f.Bowling CZ +420 777601302

UMELOHMOTNÉ DELENIE

V prevedení GID - teraz v prevedení čierna, alebo svetlo šedá - s prípravou pre osvetľovací systém Lightworx.

ZAKRYTOVANIE

Pevná konštrukcia z trvanlivého PVC. Ľahko snímateľné, čo umožňuje jednoduchý prístup ku dráhe, vracaniu gulí bez použitia náradia. Teraz vo farebnom prevedení čierna, alebo svetlo šedá.

PREŠLAP - TELEFOUL

Infračervená technológia monitorovania prešľapu Tel-e-foul® - kompatibilná zo všetkými hlavnými systémami sledovania skóre, ľahko nastaviteľná pomocou vlastnej diagnostiky, uloženie na pružinách pre tlmenie vibrácií, napájanie 100, 115 alebo 230 voltov.

Spoločnosť Brunswick neustále vylepšuje svoje produkty. V dôsledku tohto podliehajú všetky špecifikácie zmenám.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

BOWLING CZ spol. s r. o.
Vlásenice 14
393 01 Pelhřimov

Telefón: +420-777-601-302
Email: