Potrebujete poradiť? Volajte 777 601 109

Brunswick.cz

žlaby pre chybný chod

Tel-e-foul®

Zariadenie monitorujúce prešľapy Tel-e-foul ponúka najnovšiu infračervenú technológiu
s vylepšenou funkciou a presnosťou. Prednosťou zariadenia Brunswick Tel-e-foul je jeho jednoduchá montáž a možnosť použitia zo všetkými hlavnými systémami sledovania skóre, ktoré sú v súčasnosti na trhu bowlingového vybavenia. Zariadenie je ľahko nastaviteľné pomocou zabudovanej vlastnej diagnostiky, je uložené na pružinách k tlmeniu vibrácií a môže byť napájané napätím 100, 115 alebo 230 voltov.

Žľaby pre chybný hod hráčov, deliace lišty a plastové zakritovanie môžete zvoliť z dvoch farebných odtieňov a to šedá ( light grey) alebo čierna ( black).

ŽĽABY PRE CHYBNÝ HOD

Odolná konštrukcia pre dlhé roky bez údržbovej prevádzky. Guľaté žľaby Brunswick sú kompletne kompatibilné zo systémom tzv. mantinelov pre deti Pinball Wizard. PBW sú automatické mantinely, ktoré sa vždy zodvihnú keď hrajú Vaše deti, a tým sa hra stáva pre ne zábavnou a sú Vašimi rovnocennými partnermi v hre.

DELIACE LIŠTY

Plastové oddelenie dráh je teraz inovované do GID. Deliace lišty je tiež možné jednoducho vybaviť osvetľovacím systémom Lightworx, pokiaľ sa rozhodnete rozšíriť prostredie Cosmic Bowling® o nové efekty. Teraz sú v prevedení BLACK - čierna.

 

Zakrytovanie

Brunswick vyvinul ľahko snímateľné zakrývacie systémy, ktoré vám umožnia jednoduchý prístup ku dráhe a vracaniu gulí bez použitia náradia. Môžete jednoducho a rýchlo odstrániť odolný kryt a rovnako jednoducho ho nasadíte späť. Robustný dizajn je prevedený v svetlo šedej farbe a zvýraznený pomocou tmavo šedých prúžkov.

Novinka - teraz k dispozícii v prevedení Black - čierna alebo BLACK GID

Možnosť zladiť dohromady zo zhromažďovačom gulí, ktorý je tiež v prevedení čiernej farby - Black.

black ball return pro lane 450x300 450 300 80 s c1brunswick bowling

Vracanie gulí

brunswick bowlingZariadenie vracania gulí Brunswick v novom farebnom dizajne. Stojany až pre 12 gulí s možnosťou pridania spodného regálu pre 4, 6 alebo 8 ďalších gulí majú zabudované resetovacie tlačidlo a sušič rúk a sú k dispozícii v novej metalickej farbe, ktorá umožňuje dokonalé farebné zladenie z nábytkom Brunswick.

NOVINKA

Nový bezpečnostný prvok zariadenia vracania gulí.

Spoločnosť Brunswick neustále hľadá cesty ako zvýšiť bezpečnosť bowlingových centier a znížiť tak riziká pre ich prevádzkovateľov. Pre minimalizáciu rizika úrazu sme zabudovali do zostavy dopravníku gulí zdokonalený bezpečnostný vypínač. Vypínač je umiestnený priamo pred obručou vyzdvihovania gulí a pokrýva väčšinu otvoreného priestoru medzi obručou a začiatkom regálu na gule. Behom normálnej prevádzky je tento vypínač neaktívny. Avšak, pokiaľ je nejaký predmet alebo niekoho ruka zachytená a stiahnutá dole rotujúcou obručou, dôjde ku stlačeniu vypínača a vyslaniu signálu do stavačov kolkov. Tento signál preruší napájanie pohonu obruče vyzdvihovania gulí a zastaví ju. Tým sa minimalizuje riziko úrazu.

Možnosť vybrať z nasledujúceho farebného prevedenia:

  • novinka black - čierná alebo BLACK GID
  • metal
  • šedá

Viď. nižšie kombinácie nových farebných dráh a krytia + shrom. gulí v prevedení black -Více info o farebných drahách

lanes landing colorfull ice white 950x373 950 373 80 c1

KONTAKTNÉ ÚDAJE

BOWLING CZ spol. s r. o.
Vlásenice 14
393 01 Pelhřimov

Telefón: +420-777-601-302
Email: